Kadrowy Roku 2005

Fotorelacja z Gali

W dniu 5 grudnia br. w hotelu MDM w Warszawie odbyła się finałowa gala III edycji ogólnopolskiego konkursu Kadrowy Roku.

Spotkanie rozpoczęło wystąpienie p. Adama Głąbicy - właściciela Agencji Finansowo-Księgowej Raport, która była autorem pytań i zajmowała się weryfikacją odpowiedzi.

Kolejny głos zabrał p. Jarosław Szawlis – Prezes Zarządu firmy InsERT, a zaraz po nim przemówienie wygłosił p. Antoni Kiersnowski, Wiceprezes Zarządu Grupy Wydawniczej INFOR.

Następnie rozpoczęła się najprzyjemniejsza część Gali – ogłoszeni zostali zwycięzcy oraz wręczono nagrody ufundowane przez organizatorów, a także przez sponsorów: Intel, Plus GSM i Manor House.

  • I miejsce zajął p. Krzysztof Lewandowski z firmy ZTE Radom Sp. z o.o. z Radomia, który otrzymał: komputer Aristo Smart 270 z technologią Intel Centrino; weekend w Manor House; zestaw Simplus z telefonem; pakiet oprogramowania do prowadzenia firmy tzn. Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT oraz program kadrowo-płacowy Gratyfikant 3; roczna prenumerata tygodnika Serwis Prawno-Pracowniczy oraz dziennika Gazeta Prawna.
  • II miejsce zajęła p. Marzena Broniszewska z firmy C.H.U.P. „PIK” Sp. z o.o. z Olszyny, która otrzymała: weekend w Manor House; zestaw Simplus z telefonem; pakiet oprogramowania do prowadzenia firmy tzn. Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT oraz program kadrowo-płacowy Gratyfikant 3; roczna prenumerata tygodnika Serwis Prawno-Pracowniczy oraz dziennika Gazeta Prawna.
  • III miejsce zajęła p. Krystyna Maćkowiak z firmy P.P.U. „Wodbar” Sp. z o.o. z Barcina, która otrzymała: weekend w Manor House; zestaw Simplus z telefonem; pakiet oprogramowania do prowadzenia firmy tzn. Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT oraz program kadrowo-płacowy Gratyfikant 3; roczna prenumerata tygodnika Serwis Prawno-Pracowniczy oraz dziennika Gazeta Prawna.

Ponadto przyznano wyróżnienia:

  • Dorota Dzięcioł z Warszawy,
  • Monika Maj z Krakowa,
  • Małgorzata Lehmann z Bolesławca,
  • Joanna Ławniczak z Poznania,
  • Ewa Jurkowska z Wrocławia,
  • Agata Jarosz ze Świdnicy,
  • Karina Chajewska z Gdańska.

Osoby wyróżnione odebrały następujące nagrody: zestaw Simplus z telefonem, program kadrowo-płacowy Gratyfikant 3; roczna prenumerata tygodnika Serwis Prawno-Pracowniczy oraz dziennika Gazeta Prawna.

Po nagrodzeniu laureatów nastąpiła chwila dla reporterów i dziennikarzy – uczestnicy wraz z prezesami i redaktorami naczelnymi zostali uwiecznieni na pamiątkowym zdjęciu, a telewizja TV4 przeprowadziła wywiady ze zwycięzcami i organizatorami.

Po oficjalnej części goście zostali zaproszeni na bankiet, gdzie mieli okazję podzielić się wrażeniami i porozmawiać w kameralnej atmosferze.

Mamy nadzieję, że spotkanie pozostawiło wiele miłych wspomnień i że spotkamy się znów za rok.

Jeszcze raz dziękujemy firmie Microsoft – sponsorowi Gali.

A uczestnikom konkursu Kadrowy Roku 2005 gratulujemy rozległej wiedzy z zakresu tematyki prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział i jednocześnie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie za rok!