Kadrowy Roku 2006

Fotorelacja z Gali

W dniu 28 września br. na Konwencie HR w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się finałowa gala IV. edycji ogólnopolskiego konkursu Kadrowy Roku.

Spotkanie rozpoczęło wystąpienie p. Katarzyny Koniecznej – redaktor naczelnej Serwisu Prawno-Pracowniczego, która przedstawiła ideę i historię konkursu Kadrowy Roku.

Kolejny głos zabrał p. Jarosław Szawlis – Prezes Zarządu firmy InsERT, a zaraz po nim przemówienie wygłosił p. Ryszard Pieńkowski, Prezes Grupy Wydawniczej INFOR S.A.

O wrażeniach ze sprawdzania wszystkich przesłanych na konkurs odpowiedzi opowiedział p. Adam Głąbica – właściciel Agencji Finansowo-Księgowej RAPORT.

Następnie rozpoczęła się najprzyjemniejsza część Gali – ogłoszeni zostali zwycięzcy oraz wręczono nagrody ufundowane przez organizatorów, a także przez sponsorów: Fujitsu-Siemens Computers, Plus GSM, Microsoft, AG Adesso, Hotel SPA Faltom oraz Promedis.

  • I miejsce zajęła p. Dorota Dzięcioł z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z Warszawy, która otrzymała: notebook AMILO Pro V2030 Fujitsu-Siemens Computers; pobyt weekendowy w Hotelu SPA Faltom wraz z pakietem SPA & Wellness dla dwóch osób, bon o wartości 500 zł na szkolenia specjalistyczne i menadżerskie w AG Adesso; zestaw Simplus z telefonem; pakiet oprogramowania do prowadzenia firmy tzn. Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT oraz program kadrowo-płacowy Gratyfikant GT; roczną prenumeratę tygodnika Serwis Prawno-Pracowniczy oraz dziennika Gazeta Prawna.
  • II miejsce zajął p. Piotr Piasecki z INVEST BANK S.A. z Warszawy, który otrzymał: pobyt weekendowy w Hotelu SPA Faltom wraz z pakietem SPA & Wellness dla dwóch osób, bon o wartości 500 zł na szkolenia specjalistyczne i menadżerskie w AG Adesso; zestaw Simplus z telefonem; pakiet oprogramowania do prowadzenia firmy tzn. Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT oraz program kadrowo-płacowy Gratyfikant GT; roczną prenumeratę tygodnika Serwis Prawno-Pracowniczy oraz dziennika Gazeta Prawna.
  • III miejsce zajęła p. Barbara Ogrodnik z Zakładu Urządzeń Radiolokacyjnych ZURAD Sp. z o.o. z Ostrowca Mazowieckiego, która otrzymała: pobyt weekendowy w Hotelu SPA Faltom wraz z pakietem SPA&Wellness dla dwóch osób, bon o wartości 500 zł na szkolenia specjalistyczne i menadżerskie w AG Adesso; zestaw Simplus z telefonem; pakiet oprogramowania do prowadzenia firmy tzn. Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT oraz program kadrowo-płacowy Gratyfikant GT; roczną prenumeratę tygodnika Serwis Prawno-Pracowniczy oraz dziennika Gazeta Prawna.

Ponadto przyznano wyróżnienia dla:

  • Małgorzaty Bolek z Krakowa,
  • Elżbiety Wołoszyn z Sosnowca,
  • Moniki Maj z Krakowa,
  • Anny Barcińskiej z Solca Kujawskiego,
  • Marii Brzezińskiej ze Sromca,
  • Renaty Zdebik z Trzebini,
  • Izabeli Marciniak-Machut ze Szczecina.

Osoby wyróżnione odebrały następujące nagrody: zestaw Simplus z telefonem, program kadrowo-płacowy Gratyfikant GT; roczną prenumeratę tygodnika Serwis Prawno-Pracowniczy oraz dziennika Gazeta Prawna.

Po oficjalnej części i pamiątkowym zdjęciu goście zostali zaproszeni na bankiet, gdzie mieli okazję podzielić się wrażeniami i porozmawiać w kameralnej atmosferze.

Mamy nadzieję, że spotkanie pozostawiło wiele miłych wspomnień i że spotkamy się znów za rok.

Uczestnikom konkursu Kadrowy Roku 2006 gratulujemy rozległej wiedzy z zakresu tematyki prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział i jednocześnie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie za rok!